1
Skontaktuj się z nami

Sklepy meblowe, salony wyposażenia wnętrz, sklepy internetowe

Wieloletnie doświadczenie zdobyte przy produkcji materacy i stelaży pozwoliło nam tak dostosować proces technologiczny, by nasze produkt były solidne i trwałe.

Nasze materace wykonane są z najlepszych jakościowo surowców aby zapewnić wygodę, komfort i relaks podczas snu. W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroki wybór produktów. Cechuje nas elastyczność – na życzenie Klienta jesteśmy w stanie dostosować materac do indywidualnych potrzeb tak, by spełnić wszystkie wymagane kryteria. Wykonujemy materace na każdy wymiar. Do sklepów stacjonarnych towar dostarczamy własnym transportem, dzięki czemu mamy nad nim kontrolę od etapu produkcji po dostawę.

icn

JAKOŚĆ

Oferujemy solidne produkty o najwyższej jakości i w rozsądnej cenie.

icn

RÓŻNORODNOŚĆ

Mamy szeroką ofertę oraz jesteśmy w stanie szybko realizować niestandardowe zamówienia.

icn

WSPÓŁPRACA

Cechujemy się elastycznością oraz chętnie wspieramy klientów merytorycznie.

Produkty wybrane dla ciebie

Wierzymy, że kluczem do sukcesu w biznesie jest synergia – nacechowana empatią współpraca i bliska perfekcji koordynacja mogą przynieść przewyższające oczekiwania efekty. Jesteśmy zatem otwarci na kooperację z przedstawicielami różnych branż i chętnie wejdziemy z Tobą na drogę do wielkości.

Wiemy też, że dla Ciebie i Twoich klientów liczy się każdy szczegół.  Dlatego, dbając o jakość wyrobów i elastyczność w działaniach, dołożymy wszelkich starań by spełnić Wasze oczekiwania.

Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą, napisz do nas. Razem zadbajmy o sen naszych klientów!


Zobacz wszystkie nasze produkty

Newsletter