3
Skontaktuj się z nami

Hotele, pensjonaty

Dostarczamy produkty specjalnie przygotowane dla hoteli i innych obiektów noclegowych. W swojej ofercie posiadamy m.in. łóżka kontynentalne, materace oraz ochraniacze na materace. Łóżko i materac stanowi bardzo ważny element pokoju hotelowego, dlatego niezwykle istotne jest, by były one wygodne. Od tego, czy gość hotelowy wstanie rano wypoczęty i zrelaksowany, często zależy, czy jeszcze raz będzie chciał zatrzymać się w danym miejscu. Nasza oferta łóżek i materacy hotelowych jest bardzo szeroka. Służymy doradztwem przy wyborze odpowiedniego towaru oraz świadczymy usługi montażu naszych produktów.

icn

FACHOWE DORADZTWO

Dzięki doświadczeniu, wspieramy w optymalnym wyborze produktów.

icn

JAKOŚĆ

Nasze wyroby charakteryzują się najwyższą jakością i rozsądną ceną.

icn

WYGODA

Oferujemy usługi fachowego montażu.

Oferta dla hoteli

Produkty wybrane dla ciebie

Wierzymy, że kluczem do sukcesu w biznesie jest synergia – nacechowana empatią współpraca i bliska perfekcji koordynacja mogą przynieść przewyższające oczekiwania efekty. Jesteśmy zatem otwarci na kooperację z przedstawicielami różnych branż i chętnie wejdziemy z Tobą na drogę do wielkości.

Wiemy też, że dla Ciebie i Twoich klientów liczy się każdy szczegół.  Dlatego, dbając o jakość wyrobów i elastyczność w działaniach, dołożymy wszelkich starań by spełnić Wasze oczekiwania.

Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą, napisz do nas. Razem zadbajmy o sen naszych klientów!


Zobacz wszystkie nasze produkty

Newsletter