2
Skontaktuj się z nami

Fizjoterapeuci, rehabilitanci, szpitale, domy opieki osób starszych.

Nasza oferta obejmuje również materace medyczne, które zostały zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Materace medyczne mogą stanowić wyposażenie łóżek szpitalnych, łóżek w ośrodkach długoterminowych, jak również być wykorzystywane w warunkach domowych. Wykonane są z wysokiej jakości elastycznych pianek oraz posiadają łatwe w czyszczeniu pokrowce. Materace medyczne wspomagają procesy lecznicze i rehabilitacji. Polecane są w opiece obłożnie chorych oraz w profilaktyce przeciwodleżynowej. Jesteśmy również gotowi do realizacji indywidualnych zamówień we współpracy z fizjoterapeutami i rehabilitantami.

icn

ZDROWIE

Nasze materace medyczne wspierają proces leczenia i rehabilitacji.

icn

SZYBKOŚĆ

Jesteśmy gotowi zrealizować pilne zamówienia w trybie ekspresowym.

icn

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA

Dopasowujemy nasze materace do potrzeb klienta, nawet w przypadku niewielkich zamówień.

Produkty wybrane dla ciebie

Wierzymy, że kluczem do sukcesu w biznesie jest synergia – nacechowana empatią współpraca i bliska perfekcji koordynacja mogą przynieść przewyższające oczekiwania efekty. Jesteśmy zatem otwarci na kooperację z przedstawicielami różnych branż i chętnie wejdziemy z Tobą na drogę do wielkości.

Wiemy też, że dla Ciebie i Twoich klientów liczy się każdy szczegół.  Dlatego, dbając o jakość wyrobów i elastyczność w działaniach, dołożymy wszelkich starań by spełnić Wasze oczekiwania.

Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą, napisz do nas. Razem zadbajmy o sen naszych klientów!


Zobacz wszystkie nasze produkty

Newsletter